Drogový Kufr

Cena, platba a distribúcia

Cena jedného Drogového kufra v roku 2016 je

  • EUR 360,-

Cena zahŕňa:

  • Balné
  • Poštovné - CZ, SK, DE, AT, PL, HU, CH
  • Poistenie prepravy

Cena je konečná, nie sme platcami DPH. Vyhradzujeme si právo meniť cenu v závislosti od cien jednotlivých vstupných komponentov alebo od kurzu CZK k menám EUR a USD.

Termín dodania je do 5 pracovných dní (platí iba pre CZ a SK, pre ostatné krajiny EÚ pozri dodacie podmienky Českej pošty s.p.).

Platba prevodom na základe dodanej faktúry – daňového dokladu. Je možné uhradiť formou dobierky alebo v hotovosti pri osobnom prevzatí.

Splatnosť faktúry je 14 dní, faktúra je vložená do Drogového kufra. Kópia faktúry vo formáte PDF sa zasiela spolu s avízom odoslania Drogového kufra. Termín splatnosti je možné predĺžiť po dohode s dodávateľom.

Objednávka sa realizuje vyplnením objed objednávkového formulára , alebo zaslaním objednávky na info@drogovykufr.cz. Objednávka zaslaná emailom musí obsahovať meno/názov objednávateľa, IČ/DIČ, fakturačnú adresu, dodaciu adresu, kontaktnú osobu, telefón, e-mailovú adresu, počet objednávaných Drogových kufrov a požadovanú jazykovú mutáciu. Na drogový kufor poskytujeme záruku 36 mesiacov. Záručný list a pokyny na správnu manipuláciu a skladovanie sú vložené do Drogového kufra.

Na drogový kufor poskytujeme záruku 36 mesiacov. Záručný list a pokyny na správnu manipuláciu a skladovanie sú vložené do Drogového kufra.